بلاگ

آلو بخارا برای چاقی صورت

آلو خشک برای چاقی صورت
 • چاقی صورت باعث پر شدن گونه ها می شود و پر شدن گونه ها موجب پوشش چین و چروک‌های ایجاد شده در زیر چشم و اطراف لب‌ها می‌شود. مصرف آلو بخارا برای چاقی صورت یک راهکار طبیعی و بدون ریسک است. زیبایی و چاقی صورت، انسان را جوان و جذاب نشان میدهد و در این بین گونه‌ها برای زیبایی ظاهر صورت عامل بسیار مهمی هستند. بنابراین برای پُر کردن گونه های صورت، بجای جراحی های  پرخطر، خوردن مواد غذایی مقوی و ورزش را جایگزین کنید.

   

  آلو بخارا

  آلو بخارا دارای فواید بسیاری است که یکی از آنها تاثیر فوق العاده ی آن بر پوست می باشد. این میوه ی خارق العاده در صورت مصرف درست، میتواند کارایی بسیاری داشته باشد. برای سلامتی و داشتن زندگی ای سرشار از انرژی و نشاط،  رژیم غذایی سالم نقش بسیار مهمی دارد. در این راستا ما به بررسی تاثیر این میوه ی غنی بر سلامت پوست و چاقی صورت می پردازیم، پس با ما همراه باشید.

   

  در چیکوه بخوانید :: طریقه پوست گرفتن آلو بخارا

   

  اهمیت پوست

  برای بررسی این موضوع بهتر است ابتدا با پوست بیشتر آشنا شویم. پوست بزرگ ترین اندام بدن و اولین خط دفاعی در برابر عوامل آسیب زا می باشد. این اندام علاوه بر زیبایی که به انسان میبخشد، حس لامسه را بر عهده دارد و درک درد و دما از ویژه گی های بارز آن به شمار میرود. این اندام قدرتمند در عین ظرافت، توانایی جذب، ترشح، ترمیم و محافظت از اندام های داخلی بدن را بر عهده دارد.

   

  ساختار پوست

  پوست دارای سه لایه به نام اپیدرم (رو پوست)، درم (میان پوست) و هیپودرم (زیر پوست)میباشد که هر کدام نقش مهمی برعهده دارند. سلول های رو پوست از نوع بافت پوششی با منشاء اکتودرمی و سلول های میان پوست از نوع بافت پیوندی با منشاء مزودرمی میباشند. محل تماس لایه ی درم و اپیدرم دارای حفره ها و برجستگی هایی میباشدکه ساختار نامنظمی دارند. البته باید توجه داشته باشید که ضخامت لایه ی رو پوست و میان پوست در هر نقطه از بدن متفاوت است. سلول های اصلی لایه ی اپیدرم یا رو پوست شامل: کراتینوسیت ها، ملانوسیت ها، سلولهای مرکل، و سلول های لانگرهانس می باشند. در ادامه به بررسی دقیق تر لایه های اصلی پوست میپردازیم.

   

  لایه ی اپیدرم یا رو پوست

  این لایه اولین لایه ی پوست است که خود شامل چند لایه میباشد. لایه زیرین اپیدرم لایه ی بازال نام دارد که محل ساخت سلولهای پوستی است. پس از ساخت سلول های جدید، همگی یک لایه بالاتر منتقل میشوند و رطوبت خود را از دست میدهند و نهایتا میمیرند. این لایه سطحی مرده در اپیدرم، لایه ی شاخی  نام دارد. در واقع وظیفه ی اصلی لایه ی اپیدرم ساخت لایه ی شاخی است. لایه ی شاخی همواره در حال شکل گیری و پوسته ریزی میباشد. از این طریق بدن در برابر عوامل خارجی از جمله میکروب ها و آلودگی های چسبیده به سطح پوست از خود دفاع میکند.

  غدد عرق و چربی، ناخن ها و ریشه ی موها از لایه ی اپیدرم ناشی میشوند. معمولا دهانه ی غدد چربی به فولیکول موها  باز میشود. غدد عرق نیز در عمیق ترین بخش لایه ی دوم پوست یا همان درم وجود دارند و توسط مجرایی به سطح پوست راه دارند. همینزور ملانین نوعی رنگدانه ی پوستی است که در این لایه ساخته میوشد. این رنگدانه محافظت پوست را در برابر پرتوهای فرابنفش خورشید، قوی تر میکند.

   

  لایه ی درم یا میان پوست

  این لایه دومین لایه ی پوست است و  حدود 5 تا 7 برابر ضخیم تر از لایه ی اپیدرم است. لایه ی درم دارای شبکه ای درهم رفته از مویرگ های خونی و لنفی، تارهای عصبی، فیبرها، رشته های پروتئینی کلاژن و کشسان میباشد. همچنین فولیکول های مو و غدد چربی و غدد ترشح کننده ی عرق در این لایه وجود دارند. لایه ی میان پوست استحکام بیشتری دارد و وظیفه ی اصلی آن حفظ استحکام و حالت ارتجاعی پوست میباشد. همینطور لایه ی درم وظایف دیگری از جمله ذخیره ی آب، محافظت در برابر آسیب های مکانیکی، تنظیم داخلی و نقش گیرنده ای دارد.

  کلاژن نوعی مولکول گلیکوپروتئینی است که در این لایه قرار دارد. کلاژن چهارچوبی برای حفظ ساختمان بافت میباشد که بصورت رشته هایی درهم رفته در این لایه قرار دارد. غدد عرق و عروق خونی موجود در لایه ی درم و بافت چربی موجود در لایه ی هیپودرم در تنظیم دما و سوخت و ساز بدن نقش دارند.

   

  لایه ی هیپودرم یا زیر پوست

  در این لایه بافت چربی زیر پوستی (subcutaneous tissue) فراوانی وجود دارد. بافت چربی نوعی بافت پیوندی است، که محل ذخیره ی انرژی مورد نیاز سلول ها به شکل چربی میباشد. میزان سلول های چربی در لایه ی هیپودرم بستگی به ناحیه ی بدن و تغذیه ی فرد دارد. در قسمت هایی از بدن، بافت چربی در لایه ی هیپودرم نقش ضربه گیری و عایق حرارتی دارد. ویژگی ضربه گیری این لایه نقش بسیار مهمی در حفظ  مویرگ ها و اعصاب در برابر خطرات محیطی دارد.

  حالا که کم و بیش با ساختار پوست آشنا شدید فواید آلو بخارا را در سلامت پوست بررسی میکنیم.

   

  آلو خشک برای چاقی صورت

  آلو خشک برای چاقی صورت

   

  تاثیر آلو بخارا بر سلامت پوست

  آلو بخارا سلول های آسیب دیده ی بافت ها را پاکسازی میکند و کلاژن سازی را بیشتر میکند. از آن جایی که کلاژن وظیفه استحکام بخشی به بافت ها را دارد، پوست با افزایش این ماده شاداب تر میشود. وجود آنتی اکسیدان ها در آلو بخارا مانع تجمع آلودگی و چربی در سطح پوست میشود. همچنین آلو بخارا ضد لک و ضد آکنه است و به وسیله ی آنتی اکسیدان ها از پیری و بروز سرطان جلوگیری میکند. آلو بخارا جریان خون را در موضع بافت آسیب دیده افزایش میدهد و به ترمیم بافت ها کمک میکند.

   

  آلو بخارا برای چاقی صورت

  برای پرحجم کردن بافت پوست فراموش نکنید که حتما آب زیادی بنوشید. همچنین در رژیم غذایی خود خوراکی های آبدار جای دهید. برای چاقی صورت کافیست روزانه 5 عدد آلو بخارا میل کنید. آلو بخارا  به علت دارا بودن آنتی اکسیدان، برای پر حجم کردن صورت بسیار کارآمد است. توجه داشته باشید که طبع آلو خشک سرد است و برای افراد سرد مزاج ممکن است باعث بروز عوارض بیشتر شود. اگر احساس میکنید با افزایش مصرف این میوه میتوانید بازدهی را افزایش دهید، اشتباه میکنید. باید در نظر بگیرید که افراط در مصرف هرگونه مواد غذایی دردسر ساز میشود. آلو خشک در صورت مصرف بی رویه ممکن است باعث بروز عارضه هایی از جمله اسهال، نفخ، مشکلات کلیوی، دیابت، حساسیت و مسائل اعتیاد به ملین شود.

   

  همچنین در چیکوه بخوانید :: خواص آلو بخارا برای پوست

   

  حرف آخر

  آلو بخارا دارای خواص بسیار زیادی برای پوست میباشد اما مانند هر خوراکی دیگر نباید در مصرف آن افراط شود. قبل از مصرف هر چیزی بهتر است درباره ی میزان و صلاحیت مصرف آن خوراکی با توجه به وضعیت جسمی خود تحقیق کنید. اکثر آلوها خاصیت مشابهی دارند ولی نحوه مصرف و مقدار مصرف هر یک نیاز یه آگاهی دارد. تیم مجرب چیکوه ضمن تولید و فرآوری انواع محصولات تلاش دارد سطح آگاهی مردم را در زمینه تغذیه درست بالا ببرد. فروشگاه چیکوه در تهیه و تولید انواع آلوها از جمله آلو خشک ، آلو بخارا ، آلو طرقبه، آلو شمس، آلو حاج حسنی، آلو شابلون، آلو شوقان، آلبالو خشک،  برگه هلو،  آلو سانتریزه،  آلو کالیفرنیا،  آلو کبرایی، توت خشک و… فعالیت دارد. شما برای تهیه هر نوع از آلوهای ذکر شده بصورت کاملا ارگانیک می توانید با کلیک بر روی محصول مربوطه آن را درب منزل تحویل بگیرید.

   

  چرا باید از چیکوه خرید کنی ؟

  1. حذف واسطه : مهمترین دلیل اینه که ما دلال نیستیم، چیکوه تشکیل شده از جوونایی که میخوایم محصولات شهر خودمون رو خودمون بفروشیم.
  2. محصول اصل : خود شما هم کاملا می دونید که تشخیص جنس اصل در خرید عمده خشکبار کار سختیه ، به ما اعتماد کنید ، ما چیکوهیم!
  3. ارسال سریع و مطمئن : ما سال هاست تو این کاریم پس سعی می کنیم محصول رو سریعا براتون با مطمئن ترین راه ارسال کنیم.
  4. تضمین کیفیت : اگر به هر دلیلی از محصولات چیکوه ناراضی بودید می تونید مرسوله رو برگشت بزنید و کل مبلغ رو از ما پس بگیرید .
  5. محصول تازه : ما سعی می کنیم تازه ترین محصول ممکن رو براتون فراهم کنیم و براتون ارسال کنیم.
  6. کارشناسان چیکوه : در چیکوه کارشناسانی وجود داره تا همه جوره جنس رو بررسی کنند و محصولات با تایید کارشناسان چیکوه براتون ارسال میشه.
  7. چون به ما کمک کنید. دیگه وقت اون رسیده میدون رو بدید دست جوون ها و کمی به جوون ها اعتماد کنید.
  8. چون ما میخوایم حالا حالا ها تو این بازار کار کنیم، پس سعی می کنیم بهترین باشیم!

   

  همین حالا می تونید با کارشناسان و مشاوران چیکوه تماس بگیرید و به رایگان مشاوره سلامت بگیرید.

  برای مشاهده محصولات فروشگاه چیکوه کلیک کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *