عمده

خرید عمده آلو حاج حسنی

سفارش-آلو-حاج-حسن-شهر-نیشابور
 • قبل از اینکه در مورد خرید عمده آلو حاج حسنی و پخش عمده آلو حاج حسن صحبت کنیم بهتر است در مورد خود آلوی حاجی حسنی توضیحاتی رو ارائه بدیم . آلو انواع مختلفی دارد و آلوی حاج حسنی یکی از مدل های آلو است که بعد از خشک شدن یکی از بهترین مدل های آلو خشک را می سازد. این مدل آلو در مقایسه با سایر آلو ها سایز بزرگتری دارد . نسبتا زرد (اگر دودی باشد زرد و ارغوانی) است و یک آلوی گوشتی و گوشت دار است. طعم آلو حاج حسنی ملس است و ماندگاری نسبتا بالایی داره (حدود یک سال). البته باید در دمای کمتر از 25 درجه نگهداری بشه و اگه در یخچال نگهداری بشه ماندگاری اون بالاتر هم میره . زمان رسیدن این مدل آلو اواسط شهریور تا اواسط مهرماه است. هر چقدر باغ در منطقه سردسیر تری باشه آلوی اون دیرتر میرسه و دیرته هم چیده میشه .
  پر طرفدارترین آلوی داخلی است ، چون نسبت به آلوهای دیگه درشت تره و رنگ پوستش هم مشکیه و آلوش هم زرده و این مدل آلو بیشتر به صورت تیزآبی فرواوری میشه و آفتابی این آلو خیلی کم تولید میشه و هسته ی اون هم نسبت به آلوهای دیگه درشت تره و طعم و مزه ی تقریبا ترش و ملسی هم داره .

   

  ویژگی های آلوی خوب خشک شده عمده

  در اکثر آلو ها باید توجه داشت که آلو خوب خشک شده باشه ، ممکنه سهوا یا حتی عمدا بعضی کشاورزها آلو رو زودتر از اینکه کاملا خشک شده باشه جمع کنند ، این کار هم به کیفیت آلو لطمه وارد میکنه هم وزن آلو حاج حسنی رو در حالت عمده و کلی به مقدار قابل توجهی بالا میبره .
  اگر بخوایم کلی صحبت کنیم آلوی خوب آلوییه که به درختش رسیده باشن و درخت سموم و کودهای لازم رو دریافت کرده باشه ، خوب آبیاری شده باشه ، خوب چیده بشه ، خوب حمل و نقل بشه، پوست اون رو خوب جدا کرده باشن و اون رو کاملا مناسب خشک کرده باشن و در انتها هم کاملا عالی و البته بهداشتی بسته بندی کرده باشن تا آماده ی ارسال برای مشتری بشه .اینجا نقطه قوت چیکوه است که به همه ی مراحل تولید تا بسته بندی عمده انواع آلو حاج حسنی نظارت می کنه تا بتونه بهترین محصول رو برای شما ارسال کنه.
  آلو حاج حسنی درجه یک و اعلی با قیمت روز پخش کلی براتون ارسال میشه ، هر جا باشید .

   

  سفارش-و-خرید-عمده-آلو-حاج-حسن

  سفارش-و-خرید-عمده-آلو-حاج-حسن

   

  نحوه خرید عمده انواع آلو حاج حسنی در چیکوه

  خرید و فروش عمده آلو همواره یکی از مسائل اولیه در شهر ماست ، شما صرفا با یک تماس می تونید از مشاوره مشاورین چیکوه برای خرید و فروش انواع آلو حاج حسنی استفاده کنید . اگر دسترسی به شهر خرو و نیشابور دارین می تونید به صورت حضوری تشریف بیارید و تمام نمونه های چیکوه رو از نزدیک ببینید . در هر صورت نگران هیچ چیزی نباشید ، ما نمونه محصول رو خدمتتون ارسال می کنیم و در صورت تایید شما هر میزان باری که خواسته باشید به مقصد شما ارسال میشه ، چه ایران باشید و چه هر جای دنیا ، چیکوه توانایی ارسال برای شما رو داره .

   

  همچنین در چیکوه بخوانید :: پخش عمده آلو شمس

   

  قیمت عمده پخش آلو حاج حسن

  تعیین قیمت های آلو حاج حسنی به موارد زیادی وابسته است . آلو مدل های مختلف و باطبع قیمت های مختلفی هم دارد ، از انواع آلوها می توان آلوی قطره طلایی ، آلو کبرایی ، آلو حاج حسن ، آلو شوقانی، بخارا و … را نام برد. معمولا سایز و ابعاد آلو حاج حسنی قیمت تعیین کننده ای دارد . به طور مثال دانه درشت های آلو طرقبه قیمت بالاتری نسبت به دانه کوچک های این مدل آلو دارد . همچنین رنگ و بوی آلو ، مدت زمان گذشته شده از زمان خشک شدن آلو و حتی نحوه خشک شدن آلو روی قیمت آن تاثیر گذار است. مخصوصا کوچکترین تغییرات ممکن است روی قیمت عمده آلو حاج حسنی تاثیر زیادی بگذارد.
  تقریبا قیمت آلو حاج حسنی عمده به موارد زیر وابسته است ::
  1. نوع آلو
  2. رنگ آلو
  3. رطوبت آلو
  4. اندازه آلو
  5. طعم آلو
  6. نحوه خشک شدن
  7. زمان رسیدن آلو
  8. میزان ماندگاری آلو حاج حسنی
  9. نحوه پوست کردن آلو حاج حسنی
  10. میزان خرید شما

   

  نحوه فروش و ارسال آلو حاج حسنی

  پس از قطعی شدن خرید عمده آلو حاج حسنی ما بار شما رو به صورت کاملا بهداشتی و مرتب بسته بندی می کنیم و بسته به فاصله مصافتی شما از طریق یکی از حمل نقل های جاده ای ، ریلی و یا هوایی برای شما ارسال می کنیم .

   

  سفارش-عمده-آلو-حاج-حسنی-از-شهر-خرو

  سفارش-عمده-آلو-حاج-حسنی-از-شهر-خرو

   

  مراحل ارسال آلو حاج حسنی ::

  روند نحوه خرید شما از چیکوه تقریبا به این شکل است ::
  مرحله اول : تماس با چیکوه و مشاوره محصولی رایگان به همراه دریافت اطلاعات اولیه و قیمت ها .
  مرحله دوم : درخواست نمونه بار در صورت تمایل به صورت ویدئو در پیام رسان ها .
  مرحله سوم : درخواست ارسال نمونه بار به صورت واقعی برای دیدن نمونه بار و نمونه محصول.
  مرحله چهارم : تایید بار از سمت شما و سفارش محصولات مورد نظر در وزن و بسته بندی مورد نظر شما .
  مرحله پنجم : تجمع ، تهیه و بسته بندی سفارش شما و ارسال آن به مقصد توسط اتوبوس یا شرکت های باربری .
  مرحله ششم : مشاهده سفارش توسط شما در محل شما و پرداخت نقدی وجه توسط دستگاه کارتخوان .
  اگر هنگام مشاهده بار در پایانه اتوبوس از بار ارسالی رضایت نداشتید بدون هیچ گونه پرداخت وجهی توسط شما ، بار توسط همان اتوبوس به چیکوه برگشت خواهد خورد.
  توجه داشته باشید که ::
  تمامی محصولات ارسالی ، قبل از ارسال توسط واحد بسته بندی چیکوه سورت می شوند ، در واقع محصولی را که شما تحویل می گیرید محصولی با کیفیت و دقیقا همان باری است که نمونه آن را دریافت کرده اید با همان کیفیت . فراموش نکنید شما مشتری اختصاصی چیکوه هستید و ما میدونیم که رضایت شما یعنی فروش بیشتر ما .
  در نظر داشته بشاید که فقط به محصولات سایت اکتفا نکنید و هر مدل آلو حاج حسنیی که میخواهید را می توانید سفارش دهید ، با چیکوه تماس بگیرید. ما در کنار شما هستیم.

   

  چرا خرید مستقیم از باغدار یک دروغ است ؟

  در بسیاری از سایت ها این ادعا وجود دارد که شما مستقیما از باغدار می خرید . اما باید بدانید که به طور مثال یک باغدار سالانه دو تن آلو در باغش تولید می کند. معمولا این آلو از یک مدل نیست و مدل های مختلف آلو همچون آلو طرقبه ، آلو بخارا ، آلو شابلون ، آلو حاجی حسنی و … است که از هر کدام چند صد کیلو تولید شده است . واقعیت این است که در آلوهای این باغدار آلوی سیاه وجود دارد ، آلوی کوچک وجود دارد، آلوی له شده در ته بارش وجود دارد ، خلاصه همه ی آلوهای این کشاورز آلوی ناب و با کیفیت بالا نیست چون طبیعتا همیشه نمیتوان از همه درختان آلوی باغ خود محصولی با کیفیت بالا تولید کرد. این آلو ها برای ارائه به بازار نیاز به سورت شدن دارند و واقعیت این است که برای کشاورز توجیه ندارد که برای دو تن آلو ، آن هم آلوهای مختلف وقت برای سورت کردن بگذارد و به همین جهت دنبال فروش عمده است. از سمتی اکثر بازاری ها هم دنبال خرید محصول سورت شده و با یک کیفیت هستند چون مشتری معمولا آلوی با کیفیت بالا را می خرد . پس عملا باغدار باید این پروسه را به یک مجموعه پخش عمده آلو حاج حسنی مثل چیکوه واگذار کند تا چیکوه آلو حاج حسنی عمده را به صورت کاملا سورت شده و در یک کیفیت به مشتری تحویل دهد.

   

  در چیکوه بخوانید :: پخش آلو شوقان

   

  خرید عمده آلو حاج حسنی برای فروشگاه خشکبار ::

  فروشگاه های خشکبار و آجیل فروشی ها به دنبال آلوی با کیفیت ، خوشمزه ، معمولا ترش مزه تر و از همه مهمتر در یک کلاس کیفیتی هستند و به دنبال خرید باری هستند که اصطلاحا یک دست باشد و از همه مهمتر پشت داشته باشه و بتونه هر ماه از همون بار تهیه کنه ! خب پس وقتشه یه تماس با چیکوه بگیرین.

   

  سفارش-آلو-حاج-حسن-شهر-نیشابور

  سفارش-آلو-حاج-حسن-شهر-نیشابور

   

  قیمت پخش آلو حاج حسنی امروز

  برای دریافت قیمت عمده آلو حاج حسنی امروز باید همین امروز با ما تماس بگیرین تا مشاورین و کارشناسان چیکوه استعلام قیمت امروز رو برای شما ارسال کنند. همچنین می توانید از فروم زیر برای ما اطلاعاتتون رو بزارین تا کارشناسان چیکوه با شما تماس بگیرند.

   

  چرا باید از چیکوه خرید کنی ؟

  1. حذف واسطه : مهمترین دلیل اینه که ما دلال نیستیم، چیکوه تشکیل شده از جوونایی که میخوایم محصولات شهر خودمون رو خودمون بفروشیم.
  2. محصول اصل : خود شما هم کاملا می دونید که تشخیص جنس اصل در خرید عمده خشکبار کار سختیه ، به ما اعتماد کنید ، ما چیکوهیم!
  3. ارسال سریع و مطمئن : ما سال هاست تو این کاریم پس سعی می کنیم محصول رو سریعا براتون با مطمئن ترین راه ارسال کنیم.
  4. تضمین کیفیت : اگر به هر دلیلی محصول، همان محصولی که نمونه اون رو نشون دادیم نبود ، محصول رو برگشت بزنید و کل مبلغ رو پس بگیرید.
  5. محصول تازه : ما سعی می کنیم تازه ترین محصول ممکن رو براتون فراهم کنیم و براتون ارسال کنیم.
  6. کارشناسان چیکوه : در چیکوه کارشناسانی وجود داره تا همه جوره جنس رو بررسی کنند و محصولات با تایید کارشناسان چیکوه براتون ارسال میشه.
  7. چون به ما کمک کنید. دیگه وقت اون رسیده میدون رو بدید دست جوون ها و کمی به جوون ها اعتماد کنید.
  8. چون ما میخوایم حالا حالا ها تو این بازار کار کنیم، پس سعی می کنیم بهترین باشیم!

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *