عمده

پخش عمده آلو خشک

آلو-خشک-عمده-در-شهر-خرو
 • برای خرید عمده آلو خشک به چیکوه خوش آمدید، دوست دارین منبع پخش آلو خشک رو پیدا کنین درسته ؟ ما میدونیم که شما به دنبال خرید یک محصول عالی هستید، پس بهتره قبل از هر چیزی خودمون رو معرفی کنیم . ما جوونای شهر خرو نیشابور هستیم که چیکوه رو راه اندازی کردیم تا بتونیم محصولات شهرمون رو خودمون بدون واسط بفروشیم. همون طور که می دونید آلو خشک محصول اصلی شهرمون هست و خرو با داشتن بیشتر از 600 هکتار باغ آلو، بزرگترین تامین کننده آلوی دنیاست. پخش آلو خشک در ایران به صورت عمده رو از شهر خرو انجام میشه و شهر ما در کل کشور آلو رو توزیع می کنه. آلو از درختای آلو چیده میشه و بعد از اینکه توسط کشاورز پوست میشه و پشت بوم های شهر خشک میشه که این خشک شدن معمولا سه روز طول میکشه . بعد ازین مرحله آلو ها جمع میشه و داخل پلاستیک ها ریخته میشه و تو انبار آماده ی ارسال میشه.

   

  ویژگی های آلوی خوب خشک شده عمده

  در اکثر آلو ها باید توجه داشت که آلو خوب خشک شده باشه ، ممکنه سهوا یا حتی عمدا بعضی کشاورزها آلو رو زودتر از اینکه کاملا خشک شده باشه جمع کنند ، این کار هم به کیفیت آلو لطمه وارد میکنه هم وزن آلو خشک رو در حالت عمده و کلی به مقدار قابل توجهی بالا میبره .

  اگر بخوایم کلی صحبت کنیم آلوی خوب آلوییه که به درختش رسیده باشن و درخت سموم و کودهای لازم رو دریافت کرده باشه ، خوب آبیاری شده باشه ، خوب چیده بشه ، خوب حمل و نقل بشه، پوست اون رو خوب جدا کرده باشن و اون رو کاملا مناسب خشک کرده باشن و در انتها هم کاملا عالی و البته بهداشتی بسته بندی کرده باشن تا آماده ی ارسال برای مشتری بشه .اینجا نقطه قوت چیکوه است که به همه ی مراحل تولید تا بسته بندی عمده انواع آلو خشک نظارت می کنه تا بتونه بهترین محصول رو برای شما ارسال کنه. ازون جایی که شما به دنبال یک پخش کننده عمده آلو خشک اعلی هستید ما میدونیم که باید بهترین خدمات رو به شما بدیم.

  آلو خشک درجه یک و اعلی با قیمت روز پخش کلی براتون ارسال میشه ، هر جا باشید .

   

  سفارش-عمده-آلو-خشک

  سفارش-عمده-آلو-خشک

   

  نحوه خرید عمده انواع آلو خشک در چیکوه

  خرید و فروش عمده آلو خشک همواره یکی از پیش فرض های اولیه در شهر ماست ، شما صرفا با یک تماس می تونید از مشاوره مشاورین چیکوه برای خرید و فروش انواع آلو خشک استفاده کنید . اگر دسترسی به شهر خرو و نیشابور دارین می تونید به صورت حضوری تشریف بیارید و تمام نمونه های چیکوه رو از نزدیک ببینید . در هر صورت نگران هیچ چیزی نباشید ، ما نمونه محصول رو خدمتتون ارسال می کنیم و در صورت تایید شما هر میزان باری که خواسته باشید به مقصد شما ارسال میشه ، چه ایران باشید و چه هر جای دنیا ، چیکوه توانایی ارسال برای شما رو داره. پخش آلو خشک به صورت عمده و البته با کیفیت کار هر کسی نیست ، به چیکوه ایمان داشته باشین.

   

  انواع آلو توضیح مختصر قیمت روز موجود در چیکوه
  آلو طرقبه سبز آلویی مناسب خورشت لطفا تماس بگیرید بله موجود هست .
  آلو طرقبه قرمز از گرون ترین آلوهای بازار ، بار بسیار کم ولی خیلی ترش و ملس لطفا تماس بگیرید بله موجود هست .
  آلو طرقبه زرد شبیه آلو بخاراست و معمولا صادرات میشه لطفا تماس بگیرید بله موجود هست .
  آلو قطره طلا اولین آلوی هر سال که مناسب ترین قیمت ها رو داره. لطفا تماس بگیرید بله موجود هست .
  آلو بخارا آلوی رسمی یا ولایتی هم گفته میشه، معروف به آلوی صادراتی لطفا تماس بگیرید بله موجود هست .
  آلو شمس معروف به آلوی شمس طرقبه یا خراسان لطفا تماس بگیرید بله موجود هست .
  آلو حاج حسنی پرطرفدار ، درشت و طعم تقریبا ترش و ملس لطفا تماس بگیرید بله موجود هست .
  آلو شابلون آلوی ابتدای فصل لطفا تماس بگیرید بله موجود هست .
  آلو شوقان آلوی هسته جدا، مزه ملسی و محبوب لطفا تماس بگیرید بله موجود هست .
  آلو کالیفرنیا آلویی تقریبا مثل حاج حسنی با این تفاوت که شیرین تره و ماندگاری کمتر داره لطفا تماس بگیرید بله موجود هست .
  آلو سانتریزه این آلو معمولا خشک نمیشه و میوه ی اون رو میفروشن لطفا تماس بگیرید خیر. موجود نیست.
  آلو حاج کبرایی آلویی بسیار خوشمزه که هم صادرات بالایی داره هم استفاده داخل بالا لطفا تماس بگیرید بله موجود هست .

   

  قیمت عمده پخش آلو خشک

  تعیین قیمت های آلو خشک به موارد زیادی وابسته است . آلو مدل های مختلف و باطبع قیمت های مختلفی هم دارد ، از انواع آلوها می توان آلوی قطره طلایی ، آلو کبرایی ، آلو حاج حسن ، آلو شوقانی، بخارا و … را نام برد. معمولا سایز و ابعاد آلو خشک قیمت تعیین کننده ای دارد . به طور مثال دانه درشت های آلو طرقبه قیمت بالاتری نسبت به دانه کوچک های این مدل آلو دارد . همچنین رنگ و بوی آلو ، مدت زمان گذشته شده از زمان خشک شدن آلو و حتی نحوه خشک شدن آلو روی قیمت آن تاثیر گذار است. مخصوصا کوچکترین تغییرات ممکن است روی قیمت عمده آلو خشک تاثیر زیادی بگذارد.
  تقریبا قیمت پخش آلو خشک عمده به موارد زیر وابسته است ::

  1. نوع آلو
  2. رنگ آلو
  3. رطوبت آلو
  4. اندازه آلو
  5. طعم آلو
  6. نحوه خشک شدن
  7. زمان رسیدن آلو
  8. میزان ماندگاری آلو خشک
  9. نحوه پوست کردن آلو خشک
  10. میزان خرید شما

   

  جمع-آوری-آلو-خشک-از-باغ-های-شهر-خرو

  پس از قطعی شدن خرید عمده آلو خشک ما بار شما رو به صورت کاملا بهداشتی و مرتب بسته بندی می کنیم و بسته به فاصله مصافتی شما از طریق یکی از حمل نقل های جاده ای ، ریلی و یا هوایی برای شما ارسال می کنیم .

   

  مراحل ارسال آلو خشک عمده ::

  روند نحوه خرید شما از چیکوه تقریبا به این شکل است ::

  مرحله اول : تماس با چیکوه و مشاوره محصولی رایگان به همراه دریافت اطلاعات اولیه و قیمت ها .
  مرحله دوم : درخواست نمونه بار در صورت تمایل به صورت ویدئو در پیام رسان ها .
  مرحله سوم : درخواست ارسال نمونه بار به صورت واقعی برای دیدن نمونه بار و نمونه محصول.
  مرحله چهارم : تایید بار از سمت شما و سفارش محصولات مورد نظر در وزن و بسته بندی مورد نظر شما .
  مرحله پنجم : تجمع ، تهیه و بسته بندی سفارش شما و ارسال آن به مقصد توسط اتوبوس یا شرکت های باربری .
  مرحله ششم : مشاهده سفارش توسط شما در محل شما و پرداخت نقدی وجه توسط دستگاه کارتخوان .
  اگر هنگام مشاهده بار در پایانه اتوبوس از بار ارسالی رضایت نداشتید بدون هیچ گونه پرداخت وجهی توسط شما ، بار توسط همان اتوبوس به چیکوه برگشت خواهد خورد.

   

  توجه داشته باشید که :: 

  تمامی محصولات ارسالی ، قبل از ارسال توسط واحد بسته بندی چیکوه سورت می شوند ، در واقع محصولی را که شما تحویل می گیرید محصولی با کیفیت و دقیقا همان باری است که نمونه آن را دریافت کرده اید با همان کیفیت . فراموش نکنید شما مشتری اختصاصی چیکوه هستید و ما میدونیم که رضایت شما یعنی فروش بیشتر ما .

  در نظر داشته بشاید که فقط به محصولات سایت اکتفا نکنید و هر مدل آلو خشکی که میخواهید را می توانید سفاشر دهید ، با چیکوه تماس بگیرید. ما در کنار شما هستیم.

   

  چرا خرید مستقیم محصول یک دست از باغدار یک دروغ است ؟

  در بسیاری از سایت ها این ادعا وجود دارد که شما مستقیما از باغدار می خرید . اما باید بدانید که به طور مثال یک باغدار سالانه دو تن آلو در باغش تولید می کند. معمولا این آلو از یک مدل نیست و مدل های مختلف آلو همچون آلو طرقبه ، آلو بخارا ، آلو شابلون ، آلو حاجی حسنی و … است که از هر کدام چند صد کیلو تولید شده است . واقعیت این است که در آلوهای این باغدار آلوی سیاه وجود دارد ، آلوی کوچک وجود دارد، آلوی له شده در ته بارش وجود دارد ، خلاصه همه ی آلوهای این کشاورز آلوی ناب و با کیفیت بالا نیست چون طبیعتا همیشه نمیتوان از همه درختان آلوی باغ خود محصولی با کیفیت بالا تولید کرد. این آلو ها برای ارائه به بازار نیاز به سورت شدن دارند و واقعیت این است که برای کشاورز توجیه ندارد که برای دو تن آلو ، آن هم آلوهای مختلف وقت برای سورت کردن بگذارد و به همین جهت دنبال فروش عمده است. از سمتی اکثر بازاری ها هم دنبال خرید محصول سورت شده و با یک کیفیت هستند چون مشتری معمولا آلوی با کیفیت بالا را می خرد . پس عملا باغدار باید این پروسه را به یک مجموعه پخش عمده آلو خشک مثل چیکوه واگذار کند تا چیکوه آلو خشک عمده را به صورت کاملا سورت شده و در یک کیفیت به مشتری تحویل دهد.

   

  فروش-عمده-آلو-خشک-های-شهر-خرو-نیشابور

  فروش-عمده-آلو-خشک-های-شهر-خرو-نیشابور

   

  خرید عمده آلو خشک برای فروشگاه خشکبار ::

  فروشگاه های خشکبار و آجیل فروشی ها به دنبال آلوی با کیفیت ، خوشمزه ، معمولا ترش مزه تر و از همه مهمتر در یک کلاس کیفیتی هستند و به دنبال خرید باری هستند که اصطلاحا یک دست باشد و از همه مهمتر پشت داشته باشه و بتونه هر ماه از همون بار تهیه کنه ! خب پس وقتشه یه تماس با چیکوه بگیرین.

   

  قیمت پخش آلو خشک امروز

  برای دریافت قیمت عمده آلو خشک امروز باید همین امروز با ما تماس بگیرین تا مشاورین و کارشناسان چیکوه استعلام قیمت امروز رو برای شما ارسال کنند. همچنین می توانید از فروم زیر برای ما اطلاعاتتون رو بزارین تا کارشناسان چیکوه با شما تماس بگیرند.

   

  چرا باید از چیکوه خرید کنی ؟

  1. حذف واسطه : مهمترین دلیل اینه که ما دلال نیستیم، چیکوه تشکیل شده از جوونایی که میخوایم محصولات شهر خودمون رو خودمون بفروشیم.
  2. محصول اصل : خود شما هم کاملا می دونید که تشخیص جنس اصل در خرید عمده خشکبار کار سختیه ، به ما اعتماد کنید ، ما چیکوهیم!
  3. ارسال سریع و مطمئن : ما سال هاست تو این کاریم پس سعی می کنیم محصول رو سریعا براتون با مطمئن ترین راه ارسال کنیم.
  4. تضمین کیفیت : اگر به هر دلیلی محصول، همان محصولی که نمونه اون رو نشون دادیم نبود ، محصول رو برگشت بزنید و کل مبلغ رو پس بگیرید.
  5. محصول تازه : ما سعی می کنیم تازه ترین محصول ممکن رو براتون فراهم کنیم و براتون ارسال کنیم.
  6. کارشناسان چیکوه : در چیکوه کارشناسانی وجود داره تا همه جوره جنس رو بررسی کنند و محصولات با تایید کارشناسان چیکوه براتون ارسال میشه.
  7. چون به ما کمک کنید. دیگه وقت اون رسیده میدون رو بدید دست جوون ها و کمی به جوون ها اعتماد کنید.
  8. چون ما میخوایم حالا حالا ها تو این بازار کار کنیم، پس سعی می کنیم بهترین باشیم!

   

  :: پاسخ پرسشهای متداول از چیکوه ::

  برای خرید عمده آلو خشک چه کنیم ؟

  همین حالا با کارشناسان چیکوه تماس بگیرید و یا فرم مختص پیام به چیکوه رو پر کنید تا کارشناسان چیکوه با شما تماس بگیرند. پخش آلو خشک در سراسر کشور به راحتی توسط چیکوه انجام می شه و این کاریه که هر روز داره تکرار میشه، پس با خاطری آسوده از ما خرید کنید.

  قیمت پخش عمده آلو خشک چقدر است ؟

  قیمت آلو خشک مانند دلار و طلا، وابسته به فاکتورهای مختلف تغییر می کند پس ما نمیتوانیم در این صفحه به شما قیمت ثابتی بدهیم . با کارشناسان چیکوه تماس بگیرید تا قیمت روز انواع آلو خشک رو از ما بگیرید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۴ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *