عمده

خرید عمده آلو طرقبه

خرید-عمده-آلو-طرقبه-از-چیکوه
 • اگر قصد خرید عمده آلو طرقبه دارید قبل از هر چیز باید بدانید که این مدل آلو انواع مختلف و البته قیمت های مختلفی دارد، پس از مجموعه ای که از آن خرید می کنید و آن مجموعه اقدام به پخش آلو طرقبه به صورت عمده انجام می دهد دقیقا همان مدل محصولی که قصد خرید آن را دارید را بخواهید. ما در بازار 4 مدل آلو طرقبه داریم ، آلوی طرقبه سبز، طلایی ، زرد و طرقبه دانه درشت که مرکز این آلو شهر خرو نیشابور و رشته کوه های منتهی به شهر خرو است ، در سمت زشک ، طرقبه و بار نیشابور هم آلو طرقبه کشاورزی می شود ولی خب در شهر خرو به جهت آبیاری مناسب درختان، آلو طرقبه با گوشت مغزدار و استخوانی، بهترین آلوهای طرقبه پرورش می یابد. این مدل آلو خشک هم مانند سایر آلو خشک ها به صورت دستی پوست و خشک می گردد. در نظر داشته باشید که مدل های آلوی بخارا به صورت دودی و آفتابی توسط باغداران خشک می شود.

  این آلو معروف به آلوی طرقبه سبز هست که بیشتر در مصرف داخلی ازش استفاده میشه . چند باری صادراتش انجام شده ولی خب خیلی مورد استفاده صادرات قرار نگرفته که البته دلیلش کیفیت یا مزش نیست و دلایل دیگه ای داره. اگر خیلی کنجکاو بودین تماس بگیرین تا بهتون بگیم .مدل خشک شده آفتابی این آلو برای خورشت خیلی خوبه چون طعم شیرینی نسبت به آلوهای دیگه داره و خیلی در بازار داخل استفاده میشه . آلوی طرقبه چند مدل دیگه داره که خیلی هم نادر هست و خیلی کم پیدا میشه و کم برداشت میشه . انواع اون رو میشه آلوی طرقبه قرمز و آلوی طرقبه زرد نام برد . آلوی طرقبه زرد معمولا به همراه آلو بخارا صادرات میشه و آلوی طرقبه قرمز هم که خیلی کمه و طرفدار خیلی زیادی هم داره گرون ترین آلو هست . و طعم بسیار لذیذی داره .

  آلو طرقبه سبز که بیشترین مصرف رو داره و تولید زیادی هم داره ، طرقبه زرد که شکل و شمایلش هم مثل آلو بخاراست و طرقبه قرمز که خیلی کمه و طعم خیلی ترش و ملسی هم داره که خواهان زیادی هم داره این مدل آلو .

  مدل آفتابی آلو طرقبه که بیشتر برای داخل استفاده میشه پرفروش ترین آلو برای خورشتی است.

   

  در مورد آلو طرقبه ::

  باید بدونید که آلو طرقبه یکی از خوشمزه ترین آلوهای موجود هست و شاید از نظر خیلی از کارشناسان غذا و مزه، خوشمزه ترین آلو خشک در بین تمام مدل های آلو هست. اگر دنبال خوشمزه گی هستید، پیشنهاد ما به شما انتخاب آلو طرقبه است . همچنین آلوی طرقبه 4 نوع داره که هر کدام قیمت ها و ظاهر های متفاوتی دارند.

   

  ویژگی های آلوی خوب خشک شده عمده

  در اکثر آلو ها باید توجه داشت که آلو خوب خشک شده باشه ، ممکنه سهوا یا حتی عمدا بعضی کشاورزها آلو رو زودتر از اینکه کاملا خشک شده باشه جمع کنند ، این کار هم به کیفیت آلو لطمه وارد میکنه هم وزن آلو طرقبه رو در حالت عمده و کلی به مقدار قابل توجهی بالا میبره .
  اگر بخوایم کلی صحبت کنیم آلوی خوب آلوییه که به درختش رسیده باشن و درخت سموم و کودهای لازم رو دریافت کرده باشه ، خوب آبیاری شده باشه ، خوب چیده بشه ، خوب حمل و نقل بشه، پوست اون رو خوب جدا کرده باشن و اون رو کاملا مناسب خشک کرده باشن و در انتها هم کاملا عالی و البته بهداشتی بسته بندی کرده باشن تا آماده ی ارسال برای مشتری بشه .اینجا نقطه قوت چیکوه است که به همه ی مراحل تولید تا بسته بندی عمده انواع آلو طرقبه نظارت می کنه تا بتونه بهترین محصول رو برای شما ارسال کنه.
  آلو طرقبه درجه یک و اعلی با قیمت روز پخش کلی براتون ارسال میشه ، هر جا باشید .

   

  خشک-کردن-الو-خشک-پشت-بوم-های-خرو

  خشک-کردن-الو-خشک-پشت-بوم-های-خرو

   

  نحوه خرید عمده انواع آلو طرقبه در چیکوه

  خرید و فروش عمده آلو طرقبه همواره یکی از مسائل اولیه در شهر ماست ، شما صرفا با یک تماس می تونید از مشاوره مشاورین چیکوه برای خرید و فروش انواع آلو طرقبه استفاده کنید . اگر دسترسی به شهر خرو و نیشابور دارین می تونید به صورت حضوری تشریف بیارید و تمام نمونه های چیکوه رو از نزدیک ببینید . در هر صورت نگران هیچ چیزی نباشید ، ما نمونه محصول رو خدمتتون ارسال می کنیم و در صورت تایید شما هر میزان باری که خواسته باشید به مقصد شما ارسال میشه ، چه ایران باشید و چه هر جای دنیا ، چیکوه توانایی ارسال برای شما رو داره .

   

  قیمت عمده پخش آلو طرقبه

  تعیین قیمت های آلو طرقبه به موارد زیادی وابسته است . آلو مدل های مختلف و باطبع قیمت های مختلفی هم دارد ، از انواع آلوها می توان آلوی قطره طلایی ، آلو کبرایی ، آلو حاج حسن ، آلو شوقانی، بخارا و … را نام برد. معمولا سایز و ابعاد آلو طرقبه قیمت تعیین کننده ای دارد . به طور مثال دانه درشت های آلو طرقبه قیمت بالاتری نسبت به دانه کوچک های این مدل آلو دارد . همچنین رنگ و بوی آلو ، مدت زمان گذشته شده از زمان خشک شدن آلو و حتی نحوه خشک شدن آلو روی قیمت آن تاثیر گذار است. مخصوصا کوچکترین تغییرات ممکن است روی قیمت عمده آلو طرقبه تاثیر زیادی بگذارد.
  تقریبا قیمت آلو طرقبه عمده به موارد زیر وابسته است ::
  1. نوع آلو
  2. رنگ آلو
  3. رطوبت آلو
  4. اندازه آلو
  5. طعم آلو
  6. نحوه خشک شدن
  7. زمان رسیدن آلو
  8. میزان ماندگاری آلو طرقبه
  9. نحوه پوست کردن آلو طرقبه
  10. میزان خرید شما

  در چیکوه بخوانید :: پخش عمده آلو خشک مخصوص تمام انواع آلو های موجود

   

  نحوه فروش و ارسال آلو طرقبه

  پس از قطعی شدن خرید عمده آلو طرقبه ما بار شما رو به صورت کاملا بهداشتی و مرتب بسته بندی می کنیم و بسته به فاصله مصافتی شما از طریق یکی از حمل نقل های جاده ای ، ریلی و یا هوایی برای شما ارسال می کنیم .

   

  مراحل ارسال آلو طرقبه ::

  روند نحوه خرید شما از چیکوه تقریبا به این شکل است ::
  مرحله اول : تماس با چیکوه و مشاوره محصولی رایگان به همراه دریافت اطلاعات اولیه و قیمت ها .
  مرحله دوم : درخواست نمونه بار در صورت تمایل به صورت ویدئو در پیام رسان ها .
  مرحله سوم : درخواست ارسال نمونه بار به صورت واقعی برای دیدن نمونه بار و نمونه محصول.
  مرحله چهارم : تایید بار از سمت شما و سفارش محصولات مورد نظر در وزن و بسته بندی مورد نظر شما .
  مرحله پنجم : تجمع ، تهیه و بسته بندی سفارش شما و ارسال آن به مقصد توسط اتوبوس یا شرکت های باربری .
  مرحله ششم : مشاهده سفارش توسط شما در محل شما و پرداخت نقدی وجه توسط دستگاه کارتخوان .
  اگر هنگام مشاهده بار در پایانه اتوبوس از بار ارسالی رضایت نداشتید بدون هیچ گونه پرداخت وجهی توسط شما ، بار توسط همان اتوبوس به چیکوه برگشت خواهد خورد.
  توجه داشته باشید که ::
  تمامی محصولات ارسالی ، قبل از ارسال توسط واحد بسته بندی چیکوه سورت می شوند ، در واقع محصولی را که شما تحویل می گیرید محصولی با کیفیت و دقیقا همان باری است که نمونه آن را دریافت کرده اید با همان کیفیت . فراموش نکنید شما مشتری اختصاصی چیکوه هستید و ما میدونیم که رضایت شما یعنی فروش بیشتر ما .
  در نظر داشته بشاید که فقط به محصولات سایت اکتفا نکنید و هر مدل آلو طرقبهی که میخواهید را می توانید سفاشر دهید ، با چیکوه تماس بگیرید. ما در کنار شما هستیم.

   

  شهر-خرو---فصل-آلو-طرقبه

  شهر-خرو—فصل-آلو-طرقبه

   

  خرید مستقیم آلو طرقبه از چیکوه

  در بسیاری از سایت ها این ادعا وجود دارد که شما مستقیما از باغدار می خرید . اما باید بدانید که به طور مثال یک باغدار سالانه دو تن آلو در باغش تولید می کند. معمولا این آلو از یک مدل نیست و مدل های مختلف آلو همچون آلو طرقبه ، آلو طرقبه ، آلو شابلون ، آلو حاج حسنی و … است که از هر کدام چند صد کیلو تولید شده است . واقعیت این است که در آلوهای این باغدار آلوی سیاه وجود دارد ، آلوی کوچک وجود دارد، آلوی له شده در ته بارش وجود دارد ، خلاصه همه ی آلوهای این کشاورز آلوی ناب و با کیفیت بالا نیست چون طبیعتا همیشه نمیتوان از همه درختان آلوی باغ خود محصولی با کیفیت بالا تولید کرد. این آلو ها برای ارائه به بازار نیاز به سورت شدن دارند و واقعیت این است که برای کشاورز توجیه ندارد که برای دو تن آلو ، آن هم آلوهای مختلف وقت برای سورت کردن بگذارد و به همین جهت دنبال فروش عمده است. از سمتی اکثر بازاری ها هم دنبال خرید محصول سورت شده و با یک کیفیت هستند چون مشتری معمولا آلوی با کیفیت بالا را می خرد . پس عملا باغدار باید این پروسه را به یک مجموعه پخش عمده آلو طرقبه مثل چیکوه واگذار کند تا چیکوه آلو طرقبه عمده را به صورت کاملا سورت شده و در یک کیفیت به مشتری تحویل دهد.

   

  خرید عمده آلو طرقبه برای فروشگاه خشکبار ::

  فروشگاه های خشکبار و آجیل فروشی ها به دنبال آلوی با کیفیت ، خوشمزه ، معمولا ترش مزه تر و از همه مهمتر در یک کلاس کیفیتی هستند و به دنبال خرید باری هستند که اصطلاحا یک دست باشد و از همه مهمتر پشت داشته باشه و بتونه هر ماه از همون بار تهیه کنه ! خب پس وقتشه یه تماس با چیکوه بگیرین.

   

  خشک-کردن-الو-بخارا-روی-پشت-بام-های-شهر-خرو

  خشک-کردن-الو-بخارا-روی-پشت-بام-های-شهر-خرو

   

  قیمت پخش آلو طرقبه امروز

  برای دریافت قیمت عمده آلو طرقبه امروز باید همین امروز با ما تماس بگیرین تا مشاورین و کارشناسان چیکوه استعلام قیمت امروز رو برای شما ارسال کنند. همچنین می توانید از فروم زیر برای ما اطلاعاتتون رو بزارین تا کارشناسان چیکوه با شما تماس بگیرند.

   

  چرا باید از چیکوه خرید کنی ؟

  1. حذف واسطه : مهمترین دلیل اینه که ما دلال نیستیم، چیکوه تشکیل شده از جوونایی که میخوایم محصولات شهر خودمون رو خودمون بفروشیم.
  2. محصول اصل : خود شما هم کاملا می دونید که تشخیص جنس اصل در خرید عمده خشکبار کار سختیه ، به ما اعتماد کنید ، ما چیکوهیم!
  3. ارسال سریع و مطمئن : ما سال هاست تو این کاریم پس سعی می کنیم محصول رو سریعا براتون با مطمئن ترین راه ارسال کنیم.
  4. تضمین کیفیت : اگر به هر دلیلی محصول، همان محصولی که نمونه اون رو نشون دادیم نبود ، محصول رو برگشت بزنید و کل مبلغ رو پس بگیرید.
  5. محصول تازه : ما سعی می کنیم تازه ترین محصول ممکن رو براتون فراهم کنیم و براتون ارسال کنیم.
  6. کارشناسان چیکوه : در چیکوه کارشناسانی وجود داره تا همه جوره جنس رو بررسی کنند و محصولات با تایید کارشناسان چیکوه براتون ارسال میشه.
  7. چون به ما کمک کنید. دیگه وقت اون رسیده میدون رو بدید دست جوون ها و کمی به جوون ها اعتماد کنید.
  8. چون ما میخوایم حالا حالا ها تو این بازار کار کنیم، پس سعی می کنیم بهترین باشیم!

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *