عمده

پخش آلو قطره طلا

سفارش-عمده-آلو-قطره-طلایی
 • پخش عمده آلو قطره طلایی و قیمت خرید عمده الو قطره طلا: اولین آلویی که در سال برداشت میشه آلوی قطره طلاست ، طعم تقریبا ترشی داره ولی کیفیت و ماندگاری پایینی داره و از نظر قیمتی هم کمترین قیمت رو در بین آلو ها داره ، رنگ پوستش زرده و این آلو فقط تیزآبی داره و مدل آفتابی این آلو رو به جهت کیفیت پایینی که داره خیلی درست نمی کنند . مصرف بازار داخلی زیادی نداره و معمولا برای صادرات استفاده میشه . ازین آلو برای تقلب استفاده می کنند . حتما دقت کنید که اگر از فروشگاه معتبری محصول مورد نیاز خودتون رو تهیه نکنید ممکنه در بین آلوهای دیگه مثل آلو بخارا همین آلو قطره طلایی رو هم ترکیب کنند و تشخیصش هم بسیار سخته و کار هر کسی نیست. پس در خرید عمده سایر محصولات کاملا دقت کنید.

   

  ویژگی های آلوی خوب خشک شده عمده

  در اکثر آلو ها باید توجه داشت که آلو خوب خشک شده باشه ، ممکنه سهوا یا حتی عمدا بعضی کشاورزها آلو رو زودتر از اینکه کاملا خشک شده باشه جمع کنند ، این کار هم به کیفیت آلو لطمه وارد میکنه هم وزن آلو قطره طلا رو در حالت عمده و کلی به مقدار قابل توجهی بالا میبره .
  اگر بخوایم کلی صحبت کنیم آلوی خوب آلوییه که به درختش رسیده باشن و درخت سموم و کودهای لازم رو دریافت کرده باشه ، خوب آبیاری شده باشه ، خوب چیده بشه ، خوب حمل و نقل بشه، پوست اون رو خوب جدا کرده باشن و اون رو کاملا مناسب خشک کرده باشن و در انتها هم کاملا عالی و البته بهداشتی بسته بندی کرده باشن تا آماده ی ارسال برای مشتری بشه .اینجا نقطه قوت چیکوه است که به همه ی مراحل تولید تا بسته بندی عمده انواع آلو قطره طلا نظارت می کنه تا بتونه بهترین محصول رو برای شما ارسال کنه.

  همچنین بار آلو خشک چون بدون پوست هستند و شسته نمیشن در زمان سورت، به دلیل چسبندگی به بعضی از آلوها خاک، شن، سنگ، خرده برگ، چوب و چیزهای دیگر میچسبه. انتظار این هست که در بار دستچین شده، آلوهای دارای آلودگی نباشن.

  همچنین در چیکوه بخوانید :: پخش عمده آلو بخارا

  نحوه خرید عمده انواع آلو قطره طلایی در چیکوه

  خرید و فروش عمده آلو قطره طلا همواره یکی از مسائل اولیه در شهر ماست ، شما صرفا با یک تماس می تونید از مشاوره مشاورین چیکوه برای خرید و فروش انواع آلو قطره طلا استفاده کنید . اگر دسترسی به شهر خرو و نیشابور دارین می تونید به صورت حضوری تشریف بیارید و تمام نمونه های چیکوه رو از نزدیک ببینید . در هر صورت نگران هیچ چیزی نباشید ، ما نمونه محصول رو خدمتتون ارسال می کنیم و در صورت تایید شما هر میزان باری که خواسته باشید به مقصد شما ارسال میشه ، چه ایران باشید و چه هر جای دنیا ، چیکوه توانایی ارسال برای شما رو داره .

   

  قیمت عمده پخش آلو قطره طلا

  تعیین قیمت های آلو قطره طلا به موارد زیادی وابسته است . آلو مدل های مختلف و با طبع قیمت های مختلفی هم دارد ، از انواع آلو ها می توان آلوی  آلو کبرایی ، آلو حاج حسن ، آلو شوقانی، بخارا و … را نام برد. معمولا سایز و ابعاد آلو قطره طلا و البته رنگ آن تعیین کننده قیمت است . به طور مثال دانه درشت های آلو قطره طلایی قیمت بالاتری نسبت به دانه کوچک های این مدل آلو دارد . همچنین رنگ و بوی آلو ، مدت زمان گذشته شده از زمان خشک شدن آلو و حتی نحوه خشک شدن آلو روی قیمت آن تاثیر گذار است. مخصوصا کوچکترین تغییرات ممکن است روی قیمت عمده آلو قطره طلا تاثیر زیادی بگذارد.
  تقریبا قیمت آلو قطره طلا عمده به موارد زیر وابسته است ::
  1. نوع آلو
  2. رنگ آلو
  3. رطوبت آلو
  4. اندازه آلو
  5. طعم آلو
  6. نحوه خشک شدن
  7. زمان رسیدن آلو
  8. میزان ماندگاری آلو قطره طلا
  9. نحوه پوست کردن آلو قطره طلا
  10. میزان خرید شما

   

  سفارش-عمده-آلو-قطره-طلایی

  سفارش-عمده-آلو-قطره-طلایی

   

  نحوه فروش و ارسال آلو قطره طلا

  پس از قطعی شدن خرید عمده آلو قطره طلا ما بار شما رو به صورت کاملا بهداشتی و مرتب بسته بندی می کنیم و بسته به فاصله مصافتی شما از طریق یکی از حمل نقل های جاده ای ، ریلی و یا هوایی برای شما ارسال می کنیم .

  مراحل ارسال آلو قطره طلا ::
  روند نحوه خرید شما از چیکوه تقریبا به این شکل است ::
  مرحله اول : تماس با چیکوه و مشاوره محصولی رایگان به همراه دریافت اطلاعات اولیه و قیمت ها .
  مرحله دوم : درخواست نمونه بار در صورت تمایل به صورت ویدئو در پیام رسان ها .
  مرحله سوم : درخواست ارسال نمونه بار به صورت واقعی برای دیدن نمونه بار و نمونه محصول.
  مرحله چهارم : تایید بار از سمت شما و سفارش محصولات مورد نظر در وزن و بسته بندی مورد نظر شما .
  مرحله پنجم : تجمع ، تهیه و بسته بندی سفارش شما و ارسال آن به مقصد توسط اتوبوس یا شرکت های باربری .
  مرحله ششم : مشاهده سفارش توسط شما در محل شما و پرداخت نقدی وجه توسط دستگاه کارتخوان .
  اگر هنگام مشاهده بار در پایانه اتوبوس از بار ارسالی رضایت نداشتید بدون هیچ گونه پرداخت وجهی توسط شما ، بار توسط همان اتوبوس به چیکوه برگشت خواهد خورد.

  همچنین بخوانید :: نحوه خرید عمده آلو خشک درجه یک

  توجه داشته باشید که ::
  تمامی محصولات ارسالی ، قبل از ارسال توسط واحد بسته بندی چیکوه سورت می شوند ، در واقع محصولی را که شما تحویل می گیرید محصولی با کیفیت و دقیقا همان باری است که نمونه آن را دریافت کرده اید با همان کیفیت . فراموش نکنید شما مشتری اختصاصی چیکوه هستید و ما میدونیم که رضایت شما یعنی فروش بیشتر ما .
  در نظر داشته بشاید که فقط به محصولات سایت اکتفا نکنید و هر مدل آلو قطره طلایی که می خواهید را می توانید سفارش دهید ، با چیکوه تماس بگیرید. ما در کنار شما هستیم.

   

  خرید مستقیم الو قطره طلا از چیکوه

  در بسیاری از سایت ها این ادعا وجود دارد که شما مستقیما از باغدار می خرید . اما باید بدانید که به طور مثال یک باغدار سالانه دو تن آلو در باغش تولید می کند. معمولا این آلو از یک مدل نیست و مدل های مختلف آلو همچون آلو طرقبه ، آلو بخارا ، آلو شابلون ، آلو حاج حسنی و … است که از هر کدام چند صد کیلو تولید شده است . واقعیت این است که در آلوهای این باغدار آلوی سیاه وجود دارد ، آلوی کوچک وجود دارد، آلوی له شده در ته بارش وجود دارد ، خلاصه همه ی آلوهای این کشاورز آلوی ناب و با کیفیت بالا نیست چون طبیعتا همیشه نمیتوان از همه درختان آلوی باغ خود محصولی با کیفیت بالا تولید کرد. این آلو ها برای ارائه به بازار نیاز به سورت شدن دارند و واقعیت این است که برای کشاورز توجیه ندارد که برای دو تن آلو ، آن هم آلوهای مختلف وقت برای سورت کردن بگذارد و به همین جهت دنبال فروش عمده است. از سمتی اکثر بازاری ها هم دنبال خرید محصول سورت شده و با یک کیفیت هستند چون مشتری معمولا آلوی با کیفیت بالا را می خرد . پس عملا باغدار باید این پروسه را به یک مجموعه پخش عمده آلو قطره طلا مثل چیکوه واگذار کند تا چیکوه آلو قطره طلا عمده را به صورت کاملا سورت شده و در یک کیفیت به مشتری تحویل دهد.

   

  خرید عمده آلو قطره طلا برای فروشگاه خشکبار ::

  فروشگاه های خشکبار و آجیل فروشی ها به دنبال آلوی با کیفیت ، خوشمزه ، معمولا ترش مزه تر و از همه مهمتر در یک کلاس کیفیتی هستند و به دنبال خرید باری هستند که اصطلاحا یک دست باشد و از همه مهمتر پشت داشته باشه و بتونه هر ماه از همون بار تهیه کنه ! خب پس وقتشه یه تماس با چیکوه بگیرین.

   

  قیمت پخش آلو قطره طلا امروز

  برای دریافت قیمت عمده آلو قطره طلا امروز باید همین امروز با ما تماس بگیرین تا مشاورین و کارشناسان چیکوه استعلام قیمت امروز رو برای شما ارسال کنند. همچنین می توانید از فروم زیر برای ما اطلاعاتتون رو بزارین تا کارشناسان چیکوه با شما تماس بگیرند.

   

  چرا باید از چیکوه خرید کنی ؟

  1. حذف واسطه : مهمترین دلیل اینه که ما دلال نیستیم، چیکوه تشکیل شده از جوونایی که میخوایم محصولات شهر خودمون رو خودمون بفروشیم.
  2. محصول اصل : خود شما هم کاملا می دونید که تشخیص جنس اصل در خرید عمده خشکبار کار سختیه ، به ما اعتماد کنید ، ما چیکوهیم!
  3. ارسال سریع و مطمئن : ما سال هاست تو این کاریم پس سعی می کنیم محصول رو سریعا براتون با مطمئن ترین راه ارسال کنیم.
  4. تضمین کیفیت : اگر به هر دلیلی محصول، همان محصولی که نمونه اون رو نشون دادیم نبود ، محصول رو برگشت بزنید و کل مبلغ رو پس بگیرید.
  5. محصول تازه : ما سعی می کنیم تازه ترین محصول ممکن رو براتون فراهم کنیم و براتون ارسال کنیم.
  6. کارشناسان چیکوه : در چیکوه کارشناسانی وجود داره تا همه جوره جنس رو بررسی کنند و محصولات با تایید کارشناسان چیکوه براتون ارسال میشه.
  7. چون به ما کمک کنید. دیگه وقت اون رسیده میدون رو بدید دست جوون ها و کمی به جوون ها اعتماد کنید.
  8. چون ما میخوایم حالا حالا ها تو این بازار کار کنیم، پس سعی می کنیم بهترین باشیم!

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *