عمده

پخش عمده آلو کالیفرنیا

پخش-عمده-آلو-خشک-های-شهر-خرو---خشک-کردن-آلو
 • پخش عمده آلو کالیفرنیا و خرید عمده آن از چیکوه : کالیفرنیا آلویی تقریبا مانند حاج حسنی است با این تفاوت که شیرین تره ولی موندگاری کمتری داره و بیشتر برای بازار داخل استفاده میشه و اخیرا چیپس این آلو رو درست می کنند به نوعی همون اسلایس اسلایس می کنند و هسته این آلو هم تقریبا مانند آلو شوقان به راحتی جدا میشه و مصرف داخل کشوری بسیار عالی داره و شکل و شمایلی مانند آلوی حاج حسنی داره .

   

  ویژگی های آلوی خوب خشک شده عمده

  در اکثر آلو ها باید توجه داشت که آلو خوب خشک شده باشه ، ممکنه سهوا یا حتی عمدا بعضی کشاورزها آلو رو زودتر از اینکه کاملا خشک شده باشه جمع کنند ، این کار هم به کیفیت آلو لطمه وارد میکنه هم وزن آلو خشک رو در حالت عمده و کلی به مقدار قابل توجهی بالا میبره . از سمتی باید آلو در زمان مناسبی چیده شده باشه که نه خیلی رسیده باشه که له شده باشه و نه کال و سبز باشه.

  اگر بخوایم کلی صحبت کنیم آلوی خوب آلوییه که به درختش رسیدگی کرده باشن و درخت سموم و کودهای لازم رو دریافت کرده باشه ، خوب آبیاری شده باشه ، خوب چیده بشه ، خوب حمل و نقل بشه، پوست اون رو خوب جدا کرده باشن و اون رو کاملا مناسب خشک کرده باشن و در انتها هم کاملا عالی و البته بهداشتی بسته بندی کرده باشن تا آماده ی ارسال برای مشتری بشه . اینجا نقطه قوت چیکوه است که به همه ی مراحل تولید تا بسته بندی عمده انواع آلو خشک نظارت می کنه تا بتونه بهترین محصول رو برای شما ارسال کنه. ازون جایی که شما به دنبال یک پخش کننده عمده آلو خشک اعلی هستید ما میدونیم که باید بهترین خدمات رو به شما بدیم.

  آلو کالیفرنیا خشک و درجه یک و اعلی با قیمت روز پخش عمده براتون ارسال میشه ، هر جا باشید .

   

  نحوه خرید عمده انواع آلو کالیفرنیا خشک شده در چیکوه

  خرید و فروش عمده آلو خشک همواره یکی از ابتدایی ترین موارد در شهر خرو است ، شما صرفا با یک تماس می تونید از مشاوره مشاورین چیکوه برای خرید و فروش آلو خشک کالیفرنیا استفاده کنید . اگر دسترسی به شهر خرو و نیشابور دارین می تونید به صورت حضوری تشریف بیارید و تمام نمونه های چیکوه رو از نزدیک ببینید . در هر صورت نگران هیچ چیزی نباشید ، ما نمونه محصول رو خدمتتون ارسال می کنیم و در صورت تایید شما هر میزان باری که خواسته باشید به مقصد شما ارسال میشه ، چه ایران باشید و چه هر جای دنیا ، چیکوه توانایی ارسال برای شما رو داره. پخش آلو خشک به صورت عمده و البته با کیفیت کار هر کسی نیست ، به چیکوه ایمان داشته باشین.

   

  انواع آلو خشک توضیح مختصر قیمت روز موجود در چیکوه
  آلو طرقبه سبز آلویی مناسب خورشت لطفا تماس بگیرید بله موجود هست .
  آلو طرقبه قرمز از گرون ترین آلوهای بازار ، بار بسیار کم ولی خیلی ترش و ملس لطفا تماس بگیرید بله موجود هست .
  آلو طرقبه زرد شبیه آلو بخاراست و معمولا صادرات میشه لطفا تماس بگیرید بله موجود هست .
  آلو قطره طلا اولین آلوی هر سال که مناسب ترین قیمت ها رو داره. لطفا تماس بگیرید بله موجود هست .
  آلو بخارا آلوی رسمی یا ولایتی هم گفته میشه، معروف به آلوی صادراتی لطفا تماس بگیرید بله موجود هست .
  آلو شمس معروف به آلوی شمس طرقبه یا خراسان لطفا تماس بگیرید بله موجود هست .
  آلو حاج حسنی پرطرفدار ، درشت و طعم تقریبا ترش و ملس لطفا تماس بگیرید بله موجود هست .
  آلو شابلون آلوی ابتدای فصل لطفا تماس بگیرید بله موجود هست .
  آلو شوقان آلوی هسته جدا، مزه ملسی و محبوب لطفا تماس بگیرید بله موجود هست .
  آلو کالیفرنیا آلویی تقریبا مثل حاج حسنی با این تفاوت که شیرین تره و ماندگاری کمتر داره لطفا تماس بگیرید بله موجود هست .
  آلو سانتریزه این آلو معمولا خشک نمیشه و میوه ی اون رو میفروشن لطفا تماس بگیرید خیر. موجود نیست.
  آلو حاج کبرایی آلویی بسیار خوشمزه که هم صادرات بالایی داره هم استفاده داخل کشور بالا لطفا تماس بگیرید بله موجود هست .

   

  قیمت عمده پخش آلو کالیفرنیا

  به طور کلی تعیین قیمت های آلو خشک به موارد زیادی وابسته است . آلو مدل های مختلف و باطبع قیمت های مختلفی هم دارد، حتی همین آلو کالیفرنیا هم بسته به نحوه چیده شدن و خشک شدن و عیار آلو قیمت های مختلفی رو داره. در کل از انواع آلوها می توان آلوی قطره طلایی ، آلو کبرایی ، آلو حاج حسن ، آلو شوقانی، بخارا و … را نام برد. معمولا سایز و ابعاد آلو خشک تعیین کننده ی قیمت هستند . به طور مثال دانه درشت های آلو کالیفرنیا قیمت بالاتری نسبت به دانه کوچک های این مدل آلو دارد . همچنین رنگ و بوی آلو ، مدت زمان گذشته شده از زمان خشک شدن آلو و حتی نحوه خشک شدن آلو روی قیمت آن تاثیر گذار است. مخصوصا کوچکترین تغییرات ممکن است روی قیمت عمده آلو خشک تاثیر زیادی بگذارد.
  تقریبا قیمت پخش آلو خشک عمده به موارد زیر وابسته است ::

  1. نوع آلو
  2. رنگ آلو
  3. رطوبت آلو
  4. اندازه آلو
  5. طعم آلو
  6. نحوه خشک شدن
  7. زمان رسیدن آلو
  8. میزان ماندگاری آلو خشک
  9. نحوه پوست کردن آلو خشک
  10. میزان خرید شما

  پس از قطعی شدن خرید عمده آلو کالیفرنیا ما بار شما رو به صورت کاملا بهداشتی و مرتب بسته بندی می کنیم و بسته به فاصله مصافتی شما از طریق یکی از حمل نقل های جاده ای ، ریلی و یا هوایی برای شما ارسال می کنیم .

   

  همچنین در چیکوه بخوانید :: خرید عمده آلو بخارا

   

  مراحل ارسال آلو خشک عمده ::

  روند نحوه خرید شما از چیکوه تقریبا به این شکل است ::

  مرحله اول : تماس با چیکوه و مشاوره محصولی رایگان به همراه دریافت اطلاعات اولیه و قیمت ها .
  مرحله دوم : درخواست نمونه بار در صورت تمایل به صورت ویدئو در پیام رسان ها .
  مرحله سوم : درخواست ارسال نمونه بار به صورت واقعی برای دیدن نمونه بار و نمونه محصول.
  مرحله چهارم : تایید بار از سمت شما و سفارش محصولات مورد نظر در وزن و بسته بندی مورد نظر شما .
  مرحله پنجم : تجمع ، تهیه و بسته بندی سفارش شما و ارسال آن به مقصد توسط اتوبوس یا شرکت های باربری .
  مرحله ششم : مشاهده سفارش توسط شما در محل شما و پرداخت نقدی وجه توسط دستگاه کارتخوان .
  اگر هنگام مشاهده بار به طور مثال در پایانه اتوبوس از بار ارسالی رضایت نداشتید بدون هیچ گونه پرداخت وجهی توسط شما ، بار توسط همان اتوبوس به چیکوه برگشت خواهد خورد.

  توجه داشته باشید که :: 

  تمامی محصولات ارسالی ، قبل از ارسال توسط واحد بسته بندی چیکوه سورت می شوند ، در واقع محصولی را که شما تحویل می گیرید محصولی با کیفیت و دقیقا همان باری است که نمونه آن را دریافت کرده اید با همان کیفیت . فراموش نکنید شما مشتری اختصاصی چیکوه هستید و ما میدونیم که رضایت شما یعنی فروش بیشتر ما .

  در نظر داشته بشاید که فقط به محصولات سایت اکتفا نکنید و هر مدل آلو خشکی که میخواهید را می توانید سفارش دهید ، با چیکوه تماس بگیرید. ما در کنار شما هستیم.

  پخش-عمده-آلو-خشک-های-شهر-خرو---خشک-کردن-آلو

  پخش-عمده-آلو-خشک-های-شهر-خرو—خشک-کردن-آلو

   

  خرید محصول چندین باغدار مختلف از یک نفر به نام چیکوه ؟

  شما به دنبال محصول درجه یک هستید و فرقی ندارد که این محصول توسط یک باغدار تولید شده باشد یا صد نفر، شما جنس خوب را می خواهید و ما در چیکوه به این مسئله واقف هستیم. در بسیاری از سایت ها این ادعا وجود دارد که شما مستقیما از باغدار می خرید . اما باید بدانید که به طور مثال یک باغدار سالانه دو تن آلو در باغش تولید می کند. معمولا این آلو از یک مدل نیست و مدل های مختلف آلو همچون آلو طرقبه ، آلو بخارا ، آلو شابلون ، آلو حاجی حسنی و … است که از هر کدام چند صد کیلو تولید شده است . واقعیت این است که در آلوهای این باغدار آلوی سیاه وجود دارد ، آلوی کوچک وجود دارد، آلوی له شده در ته بارش وجود دارد ، خلاصه همه ی آلوهای این کشاورز آلوی ناب و با کیفیت بالا نیست چون طبیعتا همیشه نمیتوان از همه درختان آلوی باغ خود محصولی با کیفیت بالا تولید کرد. این آلو ها برای ارائه به بازار نیاز به سورت شدن دارند و واقعیت این است که برای کشاورز توجیه ندارد که برای دو تن آلو ، آن هم آلوهای مختلف وقت برای سورت کردن بگذارد و به همین جهت دنبال فروش عمده است. از سمتی اکثر بازاری ها هم دنبال خرید محصول سورت شده و با یک کیفیت هستند چون مشتری معمولا آلوی با کیفیت بالا را می خرد . پس عملا باغدار باید این پروسه را به یک مجموعه پخش عمده آلو خشک مثل چیکوه واگذار کند تا چیکوه آلو خشک عمده را به صورت کاملا سورت شده و در یک کیفیت به مشتری تحویل دهد.

   

  خرید عمده آلو کالیفرنیا برای فروشگاه خشکبار ::

  فروشگاه های خشکبار و آجیل فروشی ها به دنبال آلوی با کیفیت ، خوشمزه ، معمولا ترش مزه تر و از همه مهمتر در یک کلاس کیفیتی هستند و به دنبال خرید باری هستند که اصطلاحا یک دست باشد و از همه مهمتر پشت داشته باشه و بتوانند هر ماه از همون بار تهیه کنند! خب پس وقتشه یه تماس با چیکوه بگیرین.

  همچنین در چیکوه بخوانید :: پخش عمده آلو خشک

  قیمت پخش آلو کالیفرنیا امروز

  برای دریافت قیمت عمده آلو خشک امروز باید همین امروز با ما تماس بگیرین تا مشاورین و کارشناسان چیکوه استعلام قیمت امروز رو برای شما ارسال کنند. همچنین می توانید از فرم زیر برای ما اطلاعاتتون رو بزارین تا کارشناسان چیکوه با شما تماس بگیرند.

   

  کافیفرنیا برای تقلب ::

  این آلو برای تقلب هم استفاده می شود و دیده شده ازآنجایی که آلوی کالیفرنیا و آلو حاج حسنی بسیار به هم نزدیک هستند ، کالیفرنیا را با حسنی مخلوط می کنند و به بازار ارائه می دهند. توجه داشته باشید و هر جنسی را از هر کجا نخرید.

   

  چرا باید از چیکوه خرید کنی ؟

  1. حذف واسطه : مهمترین دلیل اینه که ما دلال نیستیم، چیکوه تشکیل شده از جوونایی که میخوایم محصولات شهر خودمون رو خودمون بفروشیم.
  2. محصول اصل : خود شما هم کاملا می دونید که تشخیص جنس اصل در خرید عمده خشکبار کار سختیه ، به ما اعتماد کنید ، ما چیکوهیم!
  3. ارسال سریع و مطمئن : ما سال هاست تو این کاریم پس سعی می کنیم محصول رو سریعا براتون با مطمئن ترین راه ارسال کنیم.
  4. تضمین کیفیت : اگر به هر دلیلی محصول، همان محصولی که نمونه اون رو نشون دادیم نبود ، محصول رو برگشت بزنید و کل مبلغ رو پس بگیرید.
  5. محصول تازه : ما سعی می کنیم تازه ترین محصول ممکن رو براتون فراهم کنیم و براتون ارسال کنیم.
  6. کارشناسان چیکوه : در چیکوه کارشناسانی وجود داره تا همه جوره جنس رو بررسی کنند و محصولات با تایید کارشناسان چیکوه براتون ارسال میشه.
  7. چون به ما کمک کنید. دیگه وقت اون رسیده میدون رو بدید دست جوون ها و کمی به جوون ها اعتماد کنید.
  8. چون ما میخوایم حالا حالا ها تو این بازار کار کنیم، پس سعی می کنیم بهترین باشیم!

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *